گروت کریستال

( 10 )

تومان12,000

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

گروت از جمله افزودنی های کاربردی است که از آب، سیمان، ماسه و افزودنی های متداول دیگر تشکیل شده است و با خاصیت منبسط شوندگی غیر انقباضی برای پر کردن فضاهای خالی و ترک های بزرگ ، لایه لایه شدن و یا خرد شدن استفاده می شود. گروت با خاصیت جذب نیروهای وارد و انتقال آن ها به بخش زیرکار، در زیر صفحه ستون ها، آنکربلت ها، نصب ریل ماشین آلات، برینگ پل ها، بلت ها و ریل ها استفاده می شود.

گروت در ترک های عمیق و فضاهای خالی و کوچک ایجاد شده و آسیب دیده از گروت ریزی استفاده می کنند و در واقع می توان گروت را چیزی شبیه به همان ملات دانست که به طور مختصر می توان گفت با استفاده از گروت می توان فضاهایی که دارای خلاء و آسیب می باشد را با گروت ریزی برطرف کرد و عمل پر کردن را به این وسیله انجام داد .

گروت ها را معمولا در بسته های 25 کیلوگرمی به فروش می رسانند . گروت(به منظور گروت ریزی) را معمولا در ریل ماشین الات -پل ها ریل های قطار بکار می برندو از گروت های آماده به منظور استفاده های گوناگون مانند نصب ریل ماشین آلات - بلت ها و جاهای مختلف دیگر استفاده می گردد

انتقال نیرو به فضاهای زیرین و انتقال با استفاده از گروت به خوبی انجام می شودبرای مثال در هنگام نصب انواع ماشین آلات نیروهای وارده از آن ها توسط گروت یا ملات به فنداسیون بتنی منتقل می شود . گروت ریزی باعث مقاومت های مطلوب و مطمئن و همچنین اتصال پایدار بین ملات یا گروت و سازها قرار گیرد و بر روی آن گروت ریزی میشود . بطور کلی دو روش ملات ریزی یا گروت ریزی در داخل حفرات در محل اتصال آنکرو وجود دارد.